Dotáhněte cestu k vysněnému domovu, svěřte své klientské změny a návrhy specialistům z partnerské firmy INNEX. Váš interiér bude naším společným cílem. Můžeme začít výběrem standardů a skončit kompletním vybavením Vašeho bytu a terasy.

Začneme schůzkou v našem showroomu, navážeme první kontakt. Vzorky standardů, katalogy, materiály a konzultant, to vše Vám bude k dispozici. Vedle poradenství v rámci klientských změn Vám můžeme být průvodcem v dalších krocích k Vašemu vysněnému domovu.


Monika Brožík
Showroom INNEX
monikabrozik@innex.cz
777 09 33 99


Působíme na trhu skoro 20 let. Od počátku se věnujeme dekorativnímu a  technickému stínění do interiéru i exteriéru. V posledních letech se naše aktivity rozrostly do oblasti nábytku a komplexního vybavení interiérů.

Náš showroom je naším hlavním pracovním nástrojem. Je to místo, kde zákazník cítí, že jsme tady pro něj, nikoli naopak. Na ploše přes 330 m² je představen veškerý sortiment a vždy něco navíc pro inspiraci. Funkční vzorky v reálných velikostech, katalogy, fotografie a konzultant, to vše vám pomůže vybrat vybavení, které splní vaše představy. Showroom je otevřen jak široké veřejnosti, tak architektům a designérům.

INNEX / SHOWROOM LUXEMBOURG PLAZA
Přemyslovská 43 (u Atria Flora), Praha 3
www.innex.cz